Vybavení pro mateřské školy

Propojení zábavy s interaktivní výukou dětí

Sweetbox 1 - interaktivní katedra


Tato interaktivní katedra je určená především pro mateřské školy, první stupně ZŠ, školní družiny, dětské nemocnice, dětské koutky atp.

Svým unikátním vybavením dokáže zcela nahradit hned několik drahých zařízení, jako je interaktivní tabule, projektor, herní konzole či LCD televize.

Vybavení:

- Výkonný minipočítač s windows a SMART Notebook softwarem.

- TV tuner, 2 ks herního bezdrátového ovladače pro hraní her, klávesnice a myš, Miracast.

- Velká projekční podložka a bohaté softwarové vybavení.

Klíčové vlastnosti a funkce:

- Možnost promítat dětem na měkkou projekční podložku cokoli, co se jinak běžně promítá na plátno či tabuli. Tím, že se projekce dětem odehrává v jejich nejpřirozenějším herním prostředí, tedy na zemi, je i dle odborníků tou nejvhodnější formou projekce pro děti.

- Možnost projekce či sledování vzdělávacího či zábavného obsahu na zeď či plátno 240 x 150 cm.

- Funkce, které plnohodnotně nahrazující herní konzoli. Množství dodávaných freewarových her a dodávaných bezdrátových ovladačů zajistí hodiny zábavy. Otevřený systém dovoluje doinstalovat jakoukoliv aplikaci či hru.

- Funkce zrcadlení obrazovky vašeho mobilního zařízení (mobil, tablet) na zobrazovanou plochu. Možnost sdílení fotek, obrázků, videa bez nutnosti instalace do interaktivní katedry.

- Vysoká mobilita díky aretačním kolečkům

- Minimaistické rozměry.

- Operační systém Windows - umožňující provoz veškerých aplikací z internetu či stávajícího softwarového vybavení školy.Sweetbox 2 pets - domácí mazlíčci 

Jedná se o energeticky nenáročné mobilní zařízení - interaktivní mini katedru s propracovaným intuitivním ovládáním. Sweetbox 2 pets je opět ryze český výrobek vycházející z revolučního produktu Sweetbox1. Pouhým připojením k elektrické zásuvce a zapnutím přístroje dáte zábavě i výuce zcela nový interaktivní rozměr.

Vybavení:

- uzamykatelná multimediální katedra v libovolném designu (panda, sova, kuřátko, myška, žabka).

Interaktivní projektor Epson (nejmodernější interaktivní projektor na trhu s LCD technologií´).

- Multimediální PC s vysokým výkonem (Intel i3, 256GB SSD, 8GB DDR4, W10PRO).

- Vestavěný multidotykový displej 15,61" pro komfortní ovládání.

- Bohatě softwarová výbava čítající interaktivní software ActivInspire (na přání SMART Notebook), sposta her a výukových programů.

- 2 ks herního bezdrátového ovladače pro hraní her, klávesnice a myš, Miracast.

- 2 ks interaktivní pera Epson

- Velká bílá projekční podložka 240 x 150 cm.

Klíčové vlastnosti a funkce:

- Zcela revoluční 3 polohy projekce: zeď, zem, nově také strop (využitelné při uspávání dětí - třeba noční obloha)

- Funkce kinosál - velikost obrazu až 100 palců!

- Funkce plnohodnotně nahrazující herní konzoli. Množství dodaných freewarových her a dodávaných bezdrátových ovladačů zajistí hodiny zábavy. Otevřený systém dovoluje doinstalovat jakoukoliv aplikaci či hru.

- Funkce zrcadlení obrazovky vašeho mobilního zařízení (mobil, tablet) na zobrazovanou plochu. Možnost sdílení fotek, obrázků, videa bez nutnosti instalace do interaktivní katedry.

- Vysoká míra mobility díky aretačním kolečkům.

Zásadní důraz na bezpečnost (fyzické zámky katedry, magnetický zámek, sw zámek u projektoru, ochrana dětí proti doteku lampy projektoru).

Důležité informace:

- Sweetbox je ryze českým výrobkem chráněné dílny, díky čemuž je možno uplatnit daňové zvýhodnění ve formě náhradního plnění a zároveň podpořit českého výrobce.

- Nákup v neinvestičním režimu

- Dovoz, instalace a školení zdarma