Servisní činnost a diagnostika

Servis jazykových učeben

Jazyková učebna před provedeným servisem.

Jazyková učebna po provedeném servisu.

Servis, opravy a diagnostika:

- Nabízíme léty prověřené zkušenosti v servisech jazykových učeben po celé ČR (10 let aktivní servisní činnosti). K 12/2022 bylo provedeno více než 1800 servisních zákroků a oprav, při kterých bylo vyměněno vice než 3100 ks sluchátek a jiného materiálu.

Jako ocenění kvality naší práce vnímáme i tu skutečnost, že jsme v srpnu letošního roku získali ve výběrovém řízení Univerzity obrany ČR velkou zakázku na provedení desítek servisů jazykových učeben po celé ČR.

- Na provedený servis poskytujeme samozřejmě nejen záruku, ale i tzv. ochrannou dobu 1 rok (od provedení servisu po dobu 1 roku Vám garantujeme jeden opravný zákrok zdarma - tzn. když se v učebně, kde byl proveden servis, něco pokazí, máte dopravu a práci zcela zdarma. Platíte pouze vyměněný materiál, v případě, že je tento materiál v záruce, máte celý zákrok zdarma.

Jsme schopni poskytnou technický zákrok v případě nutnosti téměř okamžitě (standardně do 48 hodin od požadavku či nahlášení závady).

- Vedeme kompletní podrobné informace o provedeném servisu - z důvodu zpětné kontroly záruky.

- Servis není nutné objednávat, na základě vedené evidence se v pravidelných ročních intervalech hlásíme a domlouváme v případě Vašeho zájmu termín realizace servisu.

- V případě, že vlastníte jakýkoliv typ starší digitální nebo analogové jazykové učebny, je možné se na nás obrátit s požadavkem na její diagnostiku, opravu či modernizaci.

- Velice rádi Vám vyjdeme vstříc. Na naše náklady přijedeme, zhodnotíme stav Vaší zastaralé či nefunkční jazykové učebny a navrhneme Vám její možnou opravu, servis, repase nebo modernizaci.

Kvalitním servisem prodloužíte životnost a zlepšíte užitnou hodnotu Vaší jazykové učebny.

Toto je pouze část nefunkčních sluchátek, která byla vyměněna v roce 2022 za nová sluchátka 

Otázky a odpovědi

1. Je servis analogové učebny nutný?

Servis nutný není, ale v případě, že škola si chce jazykovou učebnu ponechat doporučujeme jej provádět jednou za dva až tři roky a to dle používání učebny. V případě, že škola uvažuje o digitalizaci jazykové učebny je možné servis spojit s touto digitalizací. V případě, že škola uvažuje o zrušení jazykové učebny je samozřejmě zbytečné servis provádět.

2. Musí mít servisní technik nějaký certifikát?

Certifikát nebyl a není vůbec nutný. Důležité jsou především zkušenosti a odborná praxe. Servis je totiž především zaměřen na kontrolu kompletní funkčnosti a stavu jazykových učeben - funkčnost a stav sluchátek, náušníků, kabeláže, žákovských háčků, držáků konektorů atp. V případě zjištění vady např. nefunkčnosti sluchátek je možná jejich okamžitá výměna za sluchátka repasovaná či nová a to dle požadavku školy. Větší závada třeba na OPU či přehrávači musí být nejdříve diagnostikována. Tuto diagnostiku již musí provádí odborník se znalostí elektrotechniky a elektroniky. Na základě této diagnostiky je pak následně po odsouhlasení školou provedena příslušná oprava. Jen pro informaci o  odborné praxi: od roku 2013 jsme provedli více než 1800 servisních zákroků a oprav při kterých jsme vyměnili více než 3100 sluchátek a jiného materiálu. Jen za rok 2022 byla provedena výměna více než 170 ks sluchátek (viz. foto) za sluchátka nová. Byly provedeny stovky školení v ovládání jazykových učeben. Toto jsou údaje, která myslím hovoří za vše. 

3. Kdo opravuje například nefunkční sluchátka?

Pro naši firmu provádí opravu sluchátek (a nejen sluchátek) specialista, který je nejen elektrotechnik, ale je také velký profesionál v oblasti zvukové a ozvučovací techniky (jako profesionální zvukař zajišťuje koncerty známých českých kapel a zpěváků).

Na jakoukoliv opravu je vždy používán originální díl (ať už jde o repro sluchátek, mikrofon sluchátek, stíněnou kabeláž atp.). Je naprostou samozřejmostí, že na naši opravu poskytujeme záruku dva roky.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.