Měřící senzory 

Měřící senzory NeuLog

NeuLog představuje univerzální vyučovací systém pro experimentální výuku přírodních věd. Využitím nejmodernější počítačové a přístrojové technologie se dostává na vyšší kvalitativní úroveň, což se projevuje jednodušší prací při experimentech se zachováním přesnosti, variability a názornosti.

Senzory NeuLog představují řadu modulárních senzorů, které v sobě obsahují jak přístrojovou, tak i paměťovou jednotku, čím se stává nezávislým při měření a ukládání dat. Počítač či jiná zobrazovací jednotka slouží k záznamu, zpracování a dalšímu využití dat, které lze z jednotlivých senzorů online nebo off-line exportovat.

Uživatel může měřit bez připojení ke sběrnici dat (dataloggeru) nebo jiného datového interface. Experimenty lze uskutečňovat v laboratoři i v přírodě po dobu až 31 dní.

Měření spustíte jednoduchým sestavením baterie a senzoru k sobě za podmínek, které lze přednastavit (např. dobu měření, vzorkovací rychlost,..). Přenos dat může probíhat na digitálním zobrazovacím displeji, grafickém zobrazovacím displeji, tabletu, smartphonu nebo na počítači.

Senzory jsou propojovány do sebe, tím odpadají změti kabelů, propojování konektorů, zapínání a vypínání různých sběrnic, při experimentu se věnujete pouze nastavení a průběhu měření. Přenos dat může probíhat i bezdrátově pomocí rádiového modulu nebo pomocí Wi-Fi modulu.

VLASTNOSTI SYSTÉMU:

  • Posílá data v digitální formě do zobrazovací jednotky nebo počítače či tabletu

  • Ukládá zároveň až 5 experimentů ve své paměti

  • Kalibrace jednoduchým stisknutím tlačítka

  • Rozsah měřených veličin a měřítko výstupů v nastavení softwaru

  • Možnost experimentální práce bez nutnosti připojení k počítači

  • Automatické ukládání dat v senzorech s možností průběžného výstupu

  • Off-line export dat do zobrazovací jednotky nebo počítače

  • Převádí měřené parametry do procesních hodnot (°C, Lux, dB, mA, V, atd.)Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.