Kariéra

Volná pracovní místa

Do naší rozvíjející se firmy rodinného typu rádi uvítáme nového kolegu/kolegyni na tyto pozice:

Pozice č. 1: Montážně - servisní technik

Hledáme vhodného montážně-servisního technika, který bude zodpovědný za odbornou montáž technologie a nábytku odborných učeben, provádění servisních úkonů a záručních i pozáručních oprav.

Náplň práce:

- provádění montáží jazykových učeben, včetně nábytku

- provádění montáží ostatních odborných učeben, včetně nábytku

- provádění servisů a oprav (záručních i pozáručních) digitálních i analogových jazykových učeben

Co od vhodného uchazeče očekáváme:

- vyučení v oboru elektro (výhodou)

- slušné jednání a vystupování v zájmu firmy

- chuť do práce

- samostatnost a zodpovědnost

- řidičský průkaz skupiny B

- praxe není podmínkou (zaučíme)

Co nabízíme:

- zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu

- flexibilní pracovní dobu

- odborné zaškolení

- nástupní plat 19.500,- Kč po zapracování až 25.000,- Kč + roční ohodnocení

- 5 týdnů dovolené

Pozice č. 2:   Obchodní manažer svěřeného regionu

Hledáme vhodného obchodního manažera s dobrými komunikačními schopnostmi, který se bude přímo podílet na rozvoji a udržování obchodních aktivit naší firmy ve svěřeném regionu.

- aktivní vyhledávání nových zákazníků

- péče o stávající zákazníky

- samostatné vedení obchodních jednání

- zpracování obchodních poptávek a nabídek

- minimálně středoškolské vzdělání

- flexibilitu a samostatnost v rozhodování

- ochotu cestovat, chuť do práce a učit se novým věcem

- motivující mzdové ohodnocení s prémií závisející na osobních výsledcích

Strukturovaný životopis prosím zašlete na emailovou adresu: info@ucebnysiman.cz.

Do vašeho emailu uveďte Váš tel. kontakt, včetně pozice o kterou se ucházíte. Odpovíme všem uchazečům. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.