Nový typ multimediální učebny JUŠ5 Tesla.

26.04.2024

Dnešním dnem jsme do naší nabídky zařadili nový typ multimediální učebny. Jedná se o učebnu, nebo lépe řečeno jde o software, který umožňuje výuku nejen cizích jazyků a informatiky, ale i výuku jiných odborných předmětů. Věříme, že tento typ učebny nalezne široké využití při výuce na vaší škole.

JUŠ5 Tesla je moderní multimediální nástupce velice úspěšného modelu jazykové učebny JUŠ1 Consett vyvinutý a vyráběny českou výrobní firmou KDZ, která je pojmem ve světě jazykových učeben. Schopnost ovládat cizí jazyky a výpočetní techniku je v dlouhodobém horizontu to nejdůležitější co budou naše děti v profesním i soukromém životě potřebovat. Společnost Tesla jejíž historie sahá do roku 1921 si tuto náležitost plně uvědomuje, a proto na trh odborných učeben přichází s revolučním konceptem učebny, která kombinuje učebnu jazyků s počítačovou učebnou.

Pro naše klienty je připraveno unikátní řešení jazykových učeben, které boří archaické způsoby realizace a přináší zcela nové možnosti jejich využití. Dedikovaná audio síť je nahrazena softwarem, který je funkční v stávající konektivitě učebny a plní funkci jak řízení jazykové učebny, tak i managementu PC učebny.